Слідчі поліції Києва затримали водія Lexus за фактом вчинення смертельної ДТП у Голосіївському районі
Поділитися в
Копіювати посилання
Аварія сталася близько опівночі на Столичному шосе. За попередніми даними, 29-річний водій автомобіля Lexus здійснив наїзд на пішохода, який переходив проїжджу частину дороги у невстановленому місці.
Внаслідок отриманих травм, чоловік 1965 року народження загинув на місці.

Після зіткнення транспортний засіб втратив керованість, виїхав на узбіччя, зіткнувся з електроопорою та загорівся. Керманичу авто надали медичну допомогу. Також, поліцейські перевірили його на стан сп’яніння, прилад Драгер показав 0,69 проміле.
Правоохоронці затримали водія у процесуальному порядку.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до десяти років.