У Києві перед судом постануть двоє чоловіків, які погрожуючи зброєю, «вибивали» зарплату для знайомої в адміністратора кафе
Кримінал 13:35, 21.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Інцидент стався в липні у Солом’янському районі. Чоловіки — 55 та 41 року — прийшли до адміністратора, показали сокиру й пістолет і змусили віддати 800 грн.
Працівник кафе натиснув тривожну кнопку, поліція миттєво затримала нападників. Слідство скерувало обвинувальний акт до суду.
Їм загрожує до 5 років ув’язнення.
