На Троєщині спіймали наркодилерів – їм загрожує до 10 років за гратами
Кримінал 09:19, 21.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві судитимуть пару з Оболоні (33 та 34 роки), яка продавала небезпечні психотропи 4ММС та Альфа-PVP на Троєщині. Поліцейські затримали їх під час розкладання згортків.
Обвинуваченим загрожує до 10 років тюрми та конфіскація майна. Матеріали вже передані до суду.
