У Києві поки не вмикатимуть опалення в будинках, оскільки погода дозволяє зачекати, — КМДА
ЖКГ 11:39, 20.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зараз на вулиці досить тепло, синоптики обіцяють до +16°, тож опалення подають лише до шкіл, садочків, лікарень та інших закладів соцсфери.
Водночас технічно столиця готова увімкнути тепло в будь-який момент, якщо похолоднішає.