«Коло Незламних»: на Київщині змагалися лучники-ветерани
Спорт 15:03, 15.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Відкритий обласний турнір зі стрільби з лука серед ветеранів та людей з інвалідністю «Коло Незламних» приймав Богуслав.
У турнірі взяли участь 40 ветеранів та людей з інвалідністю з Київської, Харківської, Полтавської, Черкаської та Львівської областей, а також гості з Великої Британії. До заходу долучилися як професійні лучники, так і аматори, військовослужбовці з пораненнями, дорослі та діти.
