Від 10 до 15 тисяч доларів за нелегальний виїзд за кордон: у Києві судитимуть членів організованої групи
Кримінал 14:24, 14.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
53-річний організатор разом із трьома спільниками за грошову винагороду пропонували чоловікам призовного віку нелегально виїхати за межі країни.
Фігуранти привозили «клієнтів» на столичний залізничний вокзал, звідки останні прямували до Закарпаття. Один з учасників угруповання зустрічав «туристів» в Ужгороді і заселяв в готель, там їм давали вказівки щодо незаконного перетину кордону так званою зеленкою.
Правоохоронці у кілька етапів провели 38 обшуків, під час яких вилучили 30 600 доларів, документацію, мобільні телефони, банківські картки та чотири автівки.
