У Києві родини полонених та зниклих безвісти воїнів Маріупольського гарнізону збиралися сьогодні біля Верховної Ради

Акція, Війна 13:46, 8.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Також прийшли рідні та близькі військових із інших бригад, повідомила кореспондентка Суспільного. Люди тримали прапори бригад, фото своїх рідних та плакати із написами: «Четвертий рік полону. Скільки ще», «Поверніть захисників Маріуполя», «Їх катують», «Полк «Азов» досі у полоні», «Поверніть «Азов»! Поверніть із полону наших синів» тощо.

До учасників акції вийшов представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Він розповів, що робота над поверненням полонених триває, але наразі деталі не розголошуються.

Фото: Суспільне Новини/Дар’я Григоренко

Нагору