У столиці після капітального ремонту відкрили хірургічне відділення Київської міської клінічної лікарні №8
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Окрім оновлення, це ще й трансформація медичного простору відповідно до найкращих сучасних стандартів якості, комфорту, доступності. З системою вентиляції в палатах, санвузлами, кнопками виклику медсестер та відеоспостереженням у кожній палаті. Після ремонту відділення стало безбар’єрним і доступним для всіх груп пацієнтів, зокрема для людей з інвалідністю.
— наголосив мер Києва Віталій Кличко
Сучасні умови, безпечний простір, нове обладнання — все це сприяє більш ефективній роботі медперсоналу та якнайшвидшому одужанню пацієнтів, додав мер.