Готували вбивство Першого заступника Міністра охорони здоров’я — у Києві судитимуть трьох фігурантів, їм загрожує довічне позбавлення волі
Кримінал 16:00, 7.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За даними слідства:
• у жовтні 2024 року в одній зі столичних лікарень внаслідок тяжких травм, отриманих під час ДТП, померла подруга спільників.
• Перший заступник Міністра, який є лікарем-анестезіологом, у той день чергував у медзакладі.
• Вважаючи його винним у смерті жінки, обвинувачені – двоє чоловіків, 28 та 36 років, та їх 22-річна знайома, розробили детальний план вбивства, поступова реалізація якого відбувалась під контролем правоохоронців.
• Правоохоронці затримали спільників під час передачі грошей за пістолет, який мав стати знаряддям вбивства.
