Поліція Києва викрила ділка, який незаконно легалізував на території України понад 200 іноземців + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
28-річний киянин за винагороду у 3000 $ організовував для громадян з країн Сходу та Азії «пакет» фіктивних документів для проживання в Україні, на «папері» працевлаштовував їх на підприємства, а також надавав консультації щодо вирішення питань з органами влади та місцевими адміністраціями.
Під час обшуків, правоохоронці вилучили у фігуранта мобільні телефони, ноутбуки, носії інформації, готівку, банківські картки та документи.
Встановлено, що з 2022 року зловмисник незаконно легалізував в Україні понад 200 іноземців. Незаконна оборудка може обернутися для нього дев’ятьма роками ув’язнення.
