Поліція Києва викрила ділка, який незаконно легалізував на території України понад 200 іноземців + ФОТО

Кримінал 13:47, 30.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

28-річний киянин за винагороду у 3000 $ організовував для громадян з країн Сходу та Азії «пакет» фіктивних документів для проживання в Україні, на «папері» працевлаштовував їх на підприємства, а також надавав консультації щодо вирішення питань з органами влади та місцевими адміністраціями.

Під час обшуків, правоохоронці вилучили у фігуранта мобільні телефони, ноутбуки, носії інформації, готівку, банківські картки та документи.

Встановлено, що з 2022 року зловмисник незаконно легалізував в Україні понад 200 іноземців. Незаконна оборудка може обернутися для нього дев’ятьма роками ув’язнення.

Нагору