За тиждень у столиці демонтували 110 незаконних споруд
Поділитися в
Копіювати посилання
110 — саме стільки елементів благоустрою зникло з вулиць міста за минулий робочий тиждень, повідомляє КП “Київблагоустрій”.
Серед незаконних об’єктів:
▫️тимчасові споруди;
◽️альтанки;
▫️огорожі;
▫️запірні пристрої;
▫️літні майданчики;
▫️термінал самообслуговування;
▫️елементи стихійної торгівлі;
▫️паркувальний майданчик;
▫️залишки постаменту одного з радянських пам’ятників.
💪 І це саме той випадок, коли “мінус” для тимчасових сПродуктивний демонтажний тиждень: підбиваємо підсумки
✔️ 110 — саме стільки елементів благоустрою зникло з вулиць міста за минулий робочий тиждень.
Чого тільки не довелось демонтовувати працівникам КП “Київблагоустрій”. Серед незаконних об’єктів:
▫️тимчасові споруди;
◽️альтанки;
▫️огорожі;
▫️запірні пристрої;
▫️літні майданчики;
▫️термінал самообслуговування;
▫️елементи стихійної торгівлі;
▫️паркувальний майданчик;
▫️залишки постаменту одного з радянських пам’ятників.
