У Київському СІЗО помер колишній співробітник ізолятора, якого засудили за знущання над в’язнями
Прокуратура 21:46, 24.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як розповіли в Офісі генпрокурора, 17 вересня у камері СІЗО одному з ув’язнених стало зле – медики виявили тяжкі внутрішні пошкодження. Його госпіталізували та прооперували. Сьогодні, 24 вересня, чоловік помер у лікарні.
Померлий був співробітником цього ж СІЗО, який сидів через через побиття в’язня, який в результаті помер.
Тривають першочергові слідчі дії, встановлюються всі обставини інциденту та можливе коло причетних осіб.