У Київському СІЗО помер колишній співробітник ізолятора, якого засудили за знущання над в’язнями

Прокуратура 21:46, 24.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Як розповіли в Офісі генпрокурора, 17 вересня у камері СІЗО одному з ув’язнених стало зле – медики виявили тяжкі внутрішні пошкодження. Його госпіталізували та прооперували. Сьогодні, 24 вересня, чоловік помер у лікарні.

Померлий був співробітником цього ж СІЗО, який сидів через через побиття в’язня, який в результаті помер.

Тривають першочергові слідчі дії, встановлюються всі обставини інциденту та можливе коло причетних осіб.

Нагору