Поліцейські затримали торговця амфетаміном у Подільському районі столиці

Кримінал 10:53, 24.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

45-річного місцевого мешканця правоохоронці зупинили на проспекті Георгія Ґонгадзе – порушник пересувався містом на електросамокаті аби передати «замовлення» клієнтам.

Під час слідчих дій з його рюкзака слідчі вилучили розфасований по зіп-пакетах амфетамін та канабіс, а під час обшуку його оселі вилучили фасувальний матеріал та гроші в іноземній валюті сумою близько 300 000 грн.

Ділку, раніше судимому за наркозлочини, загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагору