У Києві закликали прибрати амброзію
Благоустрій 19:58, 23.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці з’явилася нова електронна петиція з вимогою знищити амброзію. Це небезпечний алерген: його пилок викликає риніт, кон’юнктивіт і може провокувати напади астми.
Автори наголошують, що під час цвітіння самопочуття багатьох киян значно погіршується. Петиція вже набрала понад 500 підписів із необхідних 6000. До завершення збору голосів залишилося 53 дні.