Печивом із коноплею торгували у Києві
Кримінал 17:43, 23.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці воє чоловіків облаштували «лабораторію» в гаражі, де вирощували «траву» та пекли наркотичні смаколики, — поліція.
Відправляли поштою під виглядом їжі. Щомісяця мали «виручку» до пів мільйона.