У Києві судитимуть чоловіка, який вчинив смертельну ДТП та втік з місця події

ДТП 11:27, 23.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Подія трапилася на початку липня цього року на вулиці Олени Теліги, що у Шевченківському районі столиці.

Водій автівки Mitsubishi Pajero під час зміни смуги руху не надав перевагу керманичу мотоциклу Kawasaki, який рухався у попутному напрямку. Внаслідок зіткнення 19-річний мотоцикліст отримав травми несумісні з життям та загинув на місці події.

Одразу після скоєння ДТП водій залишив місце події, не надавши допомоги потерпілому.

Винуватцем автопригоди виявився 38-річний киянин, який у 2021 році був позбавлений прав за порушення правил дорожнього руху та керування в нетверезому стані. За скоєне чоловіку загрожує до 8 років ув`язнення.

 

Нагору