Киянка отримала три роки в’язниці за підпал чужих авто

Кримінал 11:34, 20.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

У лютому цього року, під час прогулянки містом, жінка запальничкою підпалила сміття та підклала під автівки марки Ford та Volkswagen. Збитки власників склали майже 300 000 грн.

Наразі суд призначив 27-річній мешканці столиці три роки ув’язнення.

Нагору