Киянка отримала три роки в’язниці за підпал чужих авто
Кримінал 11:34, 20.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У лютому цього року, під час прогулянки містом, жінка запальничкою підпалила сміття та підклала під автівки марки Ford та Volkswagen. Збитки власників склали майже 300 000 грн.
Наразі суд призначив 27-річній мешканці столиці три роки ув’язнення.
