Торговий центр буде на станції “Академмістечко” — Кличко підписав розпорядження

Будівництво 16:00, 19.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Виходи з метро під ТРЦ реконструює ТОВ “Гротто”, бенефіціаром якого донедавна значився нардеп з ОПЗЖ Вадим Столар.

Ділянка знаходиться у комунальній власності, минулого року Київрада продовжила ТОВ оренду на п’ять років.

ГО Пасажири Києва зауважили на деяких деталях:
🔹відповідно до розпорядження реконструкція входу буде відбуватись без зміни геометричних параметрів, а отже без додаткових заходів безбар’єрності (наприклад, ліфтів).

🔹Ділянка повністю оточує вихід з підземного переходу, а отже вихід з буде не одразу на вулицю, а через торгівельний центр.

🔹Розпорядження КМДА №54 від 15.09.2025 року підписав не Тимур Ткаченко, а Віталій Кличко.

Нагору