Унікальну операцію з відновлення обличчя воїна провели у Києві
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Надскладну реконструктивну операцію бійцю штурмової бригади Нацполіції «Лють» робили лікарі Медичного центру Нацгвардії спільно з фахівцями НМУ імені Богомольця.
Медики реконструювали частину верхньої щелепи індивідуально виготовленим титановим імплантом. Та це лише перший етап: попереду встановлення протезу та дентальних імплантів, які повернуть воїну функції та естетичний вигляд. Пацієнт почувається добре та готується до подальшого лікування.