«Київтеплоенерго» збільшило кількість генераторів для котелень

ЖКГ 09:15, 18.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

«Київтеплоенерго» збільшило кількість резервних генераторів для роботи котельних до 136 од.

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» («КТЕ») додало в роботу генератори великої потужності — від 600 кВт до 2 МВт, що можуть бути задіяні на столичних котельнях як джерела резервного живлення у разі надзвичайних ситуацій.

«На сьогодні 136 генераторів розміщено на теплоджерелах. Тобто всі котельні, де є технічна можливість, мають аварійний запас живлення», — повідомило «КТЕ» в телеграм-каналі.

Заступник голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Петро Пантелеєв, зазначив, що генератори великої потужності значно посилили можливості роботи теплоджерел в умовах відсутності електроенергії.

«Ще раніше ми подвоїли кількість мобільних модульних котелень, яких зараз у розпорядженні міста є 51 од. Котельні в аварійному режимі можуть забезпечувати теплопостачання лікарень чи інших критично важливих закладів на період ліквідації пошкодження на енергооб’єкті», — зазначив він.

Нині у Києві зростає кількість житлових будинків, оснащених устаткуванням альтернативного виробництва електроенергії.

«Резервні шляхи живлення, варіанти альтернативних підключень, відпрацювання різних основних і запасних сценаріїв та інструкцій, алгоритмів взаємодії — це невідіймана частина готовності до зими», — підсумували в «КТЕ».

За останній місяць місто провело тренування сил цивільного захисту Києва та області для відпрацювання дій в умовах гіпотетичних пошкоджень великих енергооб’єктів.

Такі тестові навчання будуть ще проводитися до того, як розпочнеться подача тепла.

Нагору