Заради помсти киянин підпалив авто

Кримінал 09:12, 18.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисник, 33-річний мешканець столиці, побачив у дворі однієї з багатоповерхівок Дніпровського району автомобіль марки Toyota, який здався йому схожим на той, що ніби-то ледь не наїхав на нього на одній з вулиць.

Порушник вночі підпалив пластикову пляшку із легкозаймистою речовиною та поклав її під авто, внаслідок чого транспортний засіб вогнем було знищено майже повністю. За скоєне палію загрожує до 10 років увʼязнення.

 

Нагору