Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо киянина за домашнє насильство над дружиною та неповнолітньою донькою

Кримінал 09:33, 17.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

46-річний мешканець Солом’янського району  раніше вже притягувався до адміністративної відповідальності за протиправніі дії, однак на шлях виправлення не став.

Так, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, він провокував конфлікти, словесно ображав 49-річну жінку та їхню 15-річну доньку, погрожував їм фізичною розправою та застосовував фізичне насильство.

На підставі зібраних доказів слідчі повідомили порушнику про підозру. Санкція статті передбачає до двох років ув’язнення.

Поліція Києва

Нагору