Групу ділків, які промишляли в автошколі, викрила Нацполіція в Києві
Кримінал 22:25, 15.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Побудувати незаконний «бізнес» на кандидатах у водії вирішив 40-річний директор однієї з автошкіл у Києві.
Для цього він спеціально підшукав спільників: чоловік займався пошуком «клієнтів», рекламуючи послуги поблизу сервісних центрів, та отримував за це гроші.
Потім особисті дані «клієнта» фігурант передавав своїй спільниці, яка безпосередньо займалася оформленням документів про нібито проходження навчання з водіння та складання внутрішнього іспиту.

За таку оборудку зловмисники просили 8 тисяч гривень.