У Києві зростає захворюваність на COVID-19
Здоров'я 20:52, 15.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За 37-й тиждень у столиці зафіксували 1315 випадків COVID-19 — на 6,7% більше, ніж тижнем раніше (1232 випадки).
Статистика:
▫️ Діти: 400 (раніше 225)
▫️ Дорослі: 915 (було 1007)
▫️ Найбільше хворіють люди 30–64 років — майже половина всіх випадків
▫️ Госпіталізовано 271 пацієнт, серед них 83 дитини (раніше 119)
▫️ У реанімації — 9 людей
У Києві з липня циркулює новий штам коронавірусу Stratus (XFG).
Попри зростання, рівень захворюваності нижчий у 1,2 раза, ніж торік.