Перед столичним судом постане 39-річна киянка, яка збувала метадон через поштомати

Кримінал 18:45, 14.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Наркозбувачку поліцейські затримали у липні цього року. Під час слідчих дій правоохоронці вилучили у неї наркотичний засіб метадон, який заздалегідь було розфасовано по поштових конвертах.

Жінці було повідомлено про підозру, на час слідства вона перебувала під вартою. За скоєне їй загрожує до 12 років увʼязнення з конфіскацією майна.

Нагору