У Києві жінка напідпитку збила 23-річну військову, після чого намагалася втекти з місця ДТП
Поділитися в
Копіювати посилання
ДТП сталася сьогодні, близько 13:00 на перехресті Харківського шосе та вулиці Брацлавської.
Водійка проігнорувала червоний сигнал світлофору та наїхала на жінку-пішохода, 23-річну військовослужбовицю, яка переходила дорогу на зелений сигнал світлофору по пішохідному переходу. Дівчина отримала численні тілесні ушкодження та була госпіталізована.
Після скоєного 44-річна водійка втекла, однак невдовзі її розшукали та затримали. Вона заявляла поліцейським, що за кермом перебував її чоловік. Але правоохоронці спростували це та встановили, що жінка перебувала у стані алкогольного сп’яніння – 3,11 проміле.
