Жінка загинула під потягом у Бориспільському районі
ДТП 15:46, 13.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Трагедія сталася близько 05:00 на вокзалі Яготина. За попередньою інформацією, 55-річна місцева жителька намагалася перебігти колії біля перону, впала і потрапила під електропоїзд «Гребінка – Київ». На жаль, врятувати її не вдалося.