П’ять років та один місяць за ґратами проведе чоловік, якій обікрав військового у столичному метрополітені

Кримінал 14:21, 8.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Крадій — 42-річний неодноразово судимий за майнові злочини уродженець Закарпатської області, який нещодавно приїхав до столиці.

 

Перебуваючи на платформі станції метро «Вокзальна», порушник помітив як військовий відволікся, поклавши на лавку рюкзак із двома ноутбуками, навушниками та двома мобільними телефонами всередині. Надалі зловмисник непомітно забрав рюкзак та вийшов з метро.

 

Правоохоронці розшукали фігуранта та вилучили викрадене майно, яке повернули власнику.

Нагору