У Києві працівника СТО засуджено до восьми років позбавлення волі за незаконне заволодіння автомобілем

Кримінал 14:08, 6.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

У травні цього року 24-річний співробітник автосервісу скористався доступом до ключів, сів за кермо Skoda Octavia, залишену клієнтом на обслуговування, та вирушив кататися містом разом зі знайомим.

 

По дорозі порушник спричинив ДТП, після чого залишив автомобіль та втік, намагаючись уникнути відповідальності, проте поліцейські його оперативно розшукали та затримали. Зловмисник раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

Наразі Солом’янський районний суд міста Києва визнав чоловіка винним та призначив йому покарання – вісім років позбавлення волі.

Нагору