Кияни задекларували 1119 одиниць вогнепальної зброї та майже 300 000 боєприпасів до неї
Поділитися в
Копіювати посилання
Нагадуємо, кампанія декларування зброї цивільними громадянами в Україні дає можливість мешканцям, які без дозволу зберігають або знайшли вогнепальну зброю чи боєприпаси до неї, задекларувати їх і отримати право на законне володіння.
Станом на сьогодні до підрозділів поліції Києва звернулися 1070 жителів столиці. Мешканці задекларували 1119 одиниць вогнепальної зброї та близько 300 000 набоїв.
Усі громадяни протягом кількох годин отримали відповідні дозволи і тепер можуть зберігати зброю на законних підставах.
Нагадуємо, що алгоритм декларування зброї максимально спрощений та доступний для кожного.