Поліцейські Києва затримали неповнолітнього за розбійний напад на чоловіка + ФОТО
Кримінал 10:16, 3.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
17-річний нападник разом із товаришами підійшов до киянина, який відпочивав у Гідропарку, та заради розваги почав провокувати конфлікт. У подальшому зловмисник наніс чоловіку удар головою в обличчя, від якого потерпілий вдарився об огорожу та впав на землю.
Надалі порушник продовжив жорстоко бити чоловіка руками та ногами, після чого відтягнув його в сторону та відібрав мобільний телефон. Лікарі госпіталізували 39-річного потерпілого у важкому стані до лікарні.
Оперативники розшукали та затримали підозрюваного, йому загрожує до 15 років увʼязнення.
