Собачка Джессі, яка шукала свого господаря серед руїн, знову у родині + ВІДЕО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Господар Джессі загинув 28 серпня у зруйнованому росіянами будинку.
Спершу її прихистили рятувальники, але зараз Джессі поруч із сином та онучкою її загиблого господаря.
