Екскомандир військової частини на Київщині разом із заступником приховав самогубство підлеглого, щоб незаконно отримати 15 млн грн

Війна, Кримінал 18:45, 2.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вони сфальсифікували результати розслідування, вказавши в акті, що військовослужбовець загинув під час виконання бойового завдання.

Родині загиблого безпідставно виплатили 15 млн грн, частину яких привласнили командири.

Колишнім військовим загрожує до 10 років ув’язнення.

Нагору