Правоохоронці столичної підземки притягнули до відповідальності 22-річного студента, який їхав на велосипеді по ескалатору метро

Кримінал, Поліція 13:08, 2.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вчора у телеграм-каналах було опубліковано відео, на якому хлопець пересувається на велосипеді по ескалатору станції метро “Арсенальна”.

Поліцейські встановили особу порушника – ним виявився місцевий мешканець, студент столичного університету, який у погоні за “ексклюзивними” відео знехтував особистою безпекою та безпекою інших пасажирів.

Правоохоронці склали відносно молодика адміністративний протокол за статтею 173 КУпАП — дрібне хуліганство, йому загрожує штраф.

Нагору