У Києві, на Мінському масиві, заради будівництва нового McDonald’s зрізали здорові дерева
Будівництво 10:12, 26.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомляє видання «Kyiv.News».
Мешканці району скаржаться, що компанія «Інтергалбуд», яка зводить ресторан мережі на розі вулиць Калнишевського та Полярної, знищила зелені насадження.
Йдеться про комунальну землю. За словами очевидців, дерева прибрали, щоб заклад було краще видно з дороги. При цьому сама компанія у своїй глобальній політиці позиціонує себе як «захисник природи».
Місцеві жителі закликали писати скарги не лише до контролюючих органів КМДА, а й в центральний офіс McDonald’s, а також відмічати під дописами у соцмережах.