Поліцейські затримали двох чоловіків за розбійний напад на киянку + ФОТО

Кримінал 09:12, 26.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Один із зловмисників підійшов до потерпілої, коли вона очікувала на автобус, та, погрожуючи ножем, вихопив з її рук мобільний телефон, який передав своєму спільнику. 26-річна киянка намагалась зупинити нападника, але той відмахнувся ножем біля її обличчя та втік.

Правоохоронці затримали зловмисників протягом декількох годин та вилучили ніж, пневматичний пістолет та мобільний телефон потерпілої. Затримані – місцеві мешканці віком 21 та 50 років.

Як з’ясувалось, старший з них більше десяти років відбував покарання у місцях позбавлення волі за грабіж, а молодший – перебував на іспитовому терміні за наркозлочин.

За вчинене їм загрожує до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Нагору