На вулиці Олени Теліги маршрутка врізалась у автобус через недотримання дистанції

ДТП 16:53, 23.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Травмувалися 43-річний водій та 24-річна пасажирка маршрутки, їх госпіталізували з травмами середньої тяжкості.

Обставини ДТП з’ясовує поліція.

Нагору