У Київській обласній лікарні триває капремонт
Медицина 12:43, 19.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У медзакладі оновлюють ортопедично-травматологічний центр, приміщення для МРТ та готують майданчик для ангіографічної системи. Частину відділень планують відкрити вже до 1 жовтня.

Голова КОВА Микола Калашник підкреслив, що роботи відбуваються за єдиним архітектурним рішенням і спрямовані не лише на зовнішній вигляд, а й на енергоефективність та безпеку для пацієнтів.