Підозри у розтраті для керівників КМДА та комунального підприємства
Поділитися в
Копіювати посилання
Прокурори Київської міської прокуратури повідомили про підозру керівнику апарату КМДА та колишньому керівнику КП «АТП КМДА».
Кваліфікація: ч. 5 ст. 191 КК України – розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою, у особливо великих розмірах.
Сума збитків: майже 1,3 млн грн.
Суть справи: ремонт та облаштування фасаду офісної будівлі на вул. Бориса Грінченка, яка вже належала приватним особам. КП навіть не мало договору оренди.
Санкція статті: до 12 років позбавлення волі, конфіскація майна та позбавлення права обіймати певні посади до 3 років.
Вирішується питання обрання запобіжного заходу – тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі збитків.
