Підозри у розтраті для керівників КМДА та комунального підприємства

Кримінал 12:42, 14.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Прокурори Київської міської прокуратури повідомили про підозру керівнику апарату КМДА та колишньому керівнику КП «АТП КМДА».

Кваліфікація: ч. 5 ст. 191 КК України – розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою, у особливо великих розмірах.

Сума збитків: майже 1,3 млн грн.

Суть справи: ремонт та облаштування фасаду офісної будівлі на вул. Бориса Грінченка, яка вже належала приватним особам. КП навіть не мало договору оренди.

Санкція статті: до 12 років позбавлення волі, конфіскація майна та позбавлення права обіймати певні посади до 3 років.

Вирішується питання обрання запобіжного заходу – тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі збитків.

Нагору