У Києві затримали чоловіка, який під виглядом керівників ОВА виманив у підприємців щонайменше 600 тис. грн
Кримінал 13:53, 13.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Киянин створював фейкові Telegram-канали посадовців та надсилав «листи» з проханням перерахувати кошти «на потреби ЗСУ», вказуючи власні реквізити.
Йому інкримінують шахрайство у великих розмірах (ч.4 ст.190 ККУ). Підозрюваному загрожує до 8 років ув’язнення.