На Київщині рятувальники вдруге врятували чоловіка з одного й того самого колодязя

Події 22:24, 11.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

До оперативної служби Обухівського району надійшло повідомлення про чоловіка у колодязі в селі Дибинці. Прибувши на місце, рятувальники виявили чоловіка, який не міг самостійно вибратися з частково затопленого колодязя.

 

Виявилось, що це той самий чоловік, якого навесні вже рятували з цього ж місця. За попередньою інформацією, він перебував у стані алкогольного сп’яніння і сам стрибнув у колодязь.

За допомогою рятувального спорядження його підняли на поверхню та передали медикам для огляду.

Нагору