Перед столичним судом постане киянин, який пограбував жінку на дитячому майданчику

Кримінал 13:01, 11.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисник вихопив з рук 41-річної місцевої мешканки мобільний телефон та втік. Правоохоронці оперативно розшукали фігуранта та вилучили викрадений ґаджет.

Зловмисник — 47-річний безробітний киянин, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності. Відомо, що у 2020 році він спалив автівку своїй колишній дружині та її новому чоловіку, за що провів в місцях позбавлення волі чотири роки.

Наразі слідчі скерували обвинувальний акт до суду. Обвинуваченому загрожує до 10 років увʼязнення.

Нагору