Досі перебувають в лікарні троє київських поліцейських, які постраждали під час ракетного удару рф 31 липня
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На нічному чергуванні вони отримали виклик про влучання ворожої ракети в житловий будинок у Святошинському районі.
Коли поліцейські їхали на місце події, поряд із їхнім службовим авто впав уламок ракети. Від потужної ударної хвилі всі троє отримали численні осколкові поранення та знепритомніли.
