Досі перебувають в лікарні троє київських поліцейських, які постраждали під час ракетного удару рф 31 липня

Війна, Поліція 11:44, 10.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

На нічному чергуванні вони отримали виклик про влучання ворожої ракети в житловий будинок у Святошинському районі.

Коли поліцейські їхали на місце події, поряд із їхнім службовим авто впав уламок ракети. Від потужної ударної хвилі всі троє отримали численні осколкові поранення та знепритомніли.

Нагору