Танцювали під російський реп у формі поліції: батьків київських підлітків оштрафують

 Поділитися

Поділитися в

Співробітники поліції Києва виявили у соцмережах відео, на якому хлопець та дівчина, одягнені у поліцейський однострій, танцюють і співають під російський реп. Про це повідомляє поліція Києва.

 

Як зазначили у поліції, встановлено, що це — двоє 15-річних мешканців столиці. Підлітки пояснили, що записали ролик «заради розваги» під час святкування дня народження свого товариша.

 

Ювенальні поліцейські провели з неповнолітніми профілактичну бесіду. На їхніх батьків склали адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП — неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей. Порушникам загрожує значний штраф.

 

Нагору