На Київщині жінка викинула з вікна вкрадену собаку

Кримінал, Тварини 14:38, 7.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

У селищі Немішаєве на Київщині жінка викинула з вікна чужого собаку, якого попередньо вкрала. Інцидент стався на вулиці Шкільній, 7. Собака вижила і вже повернута законним власникам. Про це повідомили в громадській організації Захист тварин «Плюшка».

За даними ГО, жінку звати Єлена Редкач. Вона проживає у квартирі № 44. Активісти наголошують, що, окрім скоєного, у помешканні залишаються двоє котів, які перебувають у незадовільному стані, та вимагають їх негайного вилучення.

На думку організації, тваринам загрожує небезпека, однак поліція поки не вжила відповідних дій.

«Плюшка» закликає правоохоронців провести повну перевірку умов утримання тварин і притягнути винну особу до відповідальності за статтею 299 Кримінального кодексу України.

Нагору