Під час зливи затопило школу на Київщині
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Підтоплення навчального закладу сталось вчора, 6 серпня о 21:53, через негоду, що вирувала ввечері в Білій Церкві.
Через значні опади вода потрапила до підвального приміщення навчального закладу. Рятувальники, які прибули на поміч, відкачали 66 м³ води.