Орендарка вбила власницю квартири у Києві — її засудили до 12,5 років в’язниці
Кримінал 12:55, 6.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вбивство сталося у вересні 2022 року в одній із квартир у Солом’янському районі столиці. Встановлено, що орендарка через зауваження про стан квартири завдала власниці житла смертельний удар по голові. Потерпіла внаслідок отриманої травми померла на місці.

Після вбивства обвинувачена сховала тіло загиблої у килим, який обмотала скотчем. Далі вона найняла безхатьків, які витягли тіло в контейнер, а наступного дня сміття було вивезено на полігон.