На столичному Подолі чоловік кидався з ножем на перехожих
Кримінал 09:48, 6.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Одного чоловіка поранив у живіт, іншому — порізав обличчя, повідомили у поліції Києва. Слідчі нині з’ясовують, чи немає ще потерпілих.
За даними правоохоронців, нападник — 33-річний чоловік, який живе у Миколаївській області, до Києва приїхав на декілька днів. Він оселився у хостелі, виходив на вулицю і провокував конфлікти із перехожими, а потім кидався з ножем.
Нині підозрюваний у СІЗО, йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
