У Шевченківському районі столиці горів автомобіль + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 4 серпня, о 15:11 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Володимирській.
Сталося займання в моторному відсіку легкового автомобіля Mazda під час руху. О 15:31 пожежу ліквідували.
Жертв та постраждалих немає. Причину займання встановлюватимуть правоохоронні органи.
