У Києві посадовця підозрюють у закупівлі відеокамер із переплатою понад 2 млн грн — Поліція
Кримінал 22:29, 4.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Заступнику гендиректора комунального підприємства «Інформатика» оголосили підозру.
За даними слідства, він не перевірив реальну вартість обладнання для системи відеоспостереження столиці й підписав невигідний контракт.
В результаті — місто переплатило понад 2,1 мільйона гривень.
Правоохоронці трактують дії посадовця як службову недбалість, що завдала серйозних збитків бюджету.